10.4 C
New York
December 4, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Plas skandali në Angli, Rita Ora prish një lidhje dashurie

Këngëtarja shqiptare Rita Ora duket se ka ndikuar që një çift britanik ti japë fund lidhjes së dashurisë.

Modelja Lorena Medina ka zbuluar se historisë me yllin televiziv Joey Essex i erdhi fundi pasi dyshon se ky i fundit e tradhtoi me bukuroshen shqiptare.

Duke folur për The Sun, Medina tha: “Ai ishte dashuria e jetës sime. Unë isha gati të kisha fëmijë me Joey. Ne bisedonim për martesën pothuajse çdo ditë. Ne ishim të çmendur dhe pasionantë.

Unë u dashurova me të dhe u transferova në Angli menjëherë pas shfaqjes. Ishte gjëja më e çmendur që kam bërë ndonjëherë.”

Related posts

20 dama të famshme mbi 50 vjeç, na tregojnë si është të dukesh bukur në çdo moshë

dardanianews

MORENA SHFAQET NË BIKINI DHE SËRISH E PËRMEND LOKACIONIN

dardanianews

Google Home One-ups Amazon Echo, Now Lets You Call phones

adminkosova