4.8 C
New York
March 8, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Tayna? Nuk keni parë nënën e saj, biondja “lë në hije” këngëtaren (FOTOT)

E ëma e Taynës ditën e sotme feston ditëlindjen. Këtë e ka berë vetë të ditur reperia përmes disa postimeve në “Instastory”.

Në një nga fotot ajo ka postuar një tortë dhe shkruan: Gëzuar ditëlindjen mami.

Ndërsa në një foto tjetër Tayna ka pozuar me të ëmën e saj bionde e cila duket shumë e re dhe në super formë. Ato duken si motra me njëra-tjetrën dhe jo nënë e bijë. Në foto vihet re edhe ngjashmëria që kanë.

“Gjeni mamin në foto”, shkruan reperja

Related posts

Nga dita kur u martua, ja si dukej Remzija si nuse

dardanianews

A mendon se dashuria zgjat përgjithmonë? Ja si përgjigjet ish bashkëshortja e Afrim Muqiqit

dardanianews

Topaloviç: Nga fundi i zemrës sime serbe, BRAVO Ramë Lahaj!

dardanianews