22 C
New York
October 1, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

‘Eskalon’ përsëri Nasim Haradinaj: Mustafa e ka dashur të vdekur Rugovën

Nasim Haradinaj ka folur në DPT te Fidani për LDK dhe formimin qeverisë së re.

Ai ka hedhur kritika duke i rënë pishman në atë moment, duke thënë se Mustafa nuk ka qenë asnjëherë në LDK.

Ai thotë se Isa Mustafa e ka dashur vdekjen e Rugovës.

“Isa Mustafa e ka dashtë Rugovën të vdekun. As nuk e ki mo LDK e vjetër, Mustafa nuk ka qenë asnjëherë në LDK”, tha ai.

Related posts

I kujt ishte hajni që u kap me 12 mijë euro, i PSD-së a i LVV-së? Shikojini fotografitë e tij

dardanianews

Letra e tretë, Thaçi i prerë me Kurtin: Dërgoje emrin e mandatarit

dardanianews

Reagon edhe Anton Quni pas deklaratës së Shkëlzen Gashit: Serbët e zënë rob nga Brigada 138 sot janë…

dardanianews

Leave a Comment