1 C
New York
March 6, 2021
DardaniaNews
Lajme Showbiz

Foto e rrallë: Ministrja Albulena Haxhiu në ditën e dasmës

Është publikuar foto e Albulena Haxhiut në ditën e dasmës.

Këto ditë Albulena Haxhiun e kemi parë në detyrën e ministres së Drejtësisë, një nga digasterët më të rëndësishëm të Qeverisë.

Haxhiu rrjetet sociale i shfrytëzon më shumë për të informuar për aktivitetet e saj, ndërsa rrallë publikon fotografi familjare ose nga jeta personale e saj.

Në një fotografi të rrallë Albulena Haxhiu shihet në ditën e saj të dasmës para 8 vjetësh, shkruan “Zëri.info”.

Haxhiu shihet me vellon e saj në vitin 2012 dhe duket mjaft e lumtur në ditën e martesës me Alban Krasniqin.

Haxhiu dhe Albani tani janë prindër të dy djemëve.

Related posts

Dy oraret e reja se kur mund të dilni, prej sot deri me 18 maj

dardanianews

Serbët akuzojnë Vuçiçin për tradhti: Kosova do të fitojë pavarësinë në të gjithë territorin

dardanianews

Parlamentarët europianë kërkojnë liberalizim të vizave për Kosovën

dardanianews