21.7 C
New York
September 30, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

“Milaim Zekën duhet me kontrollu psikologu”

Kryetari i Ballit Kombëtar Demokrat në Kosovë, Gazmend Islami ka kritikuar ish deputetin Milaim Zekën, duke i thënë se “duhet me kontrollu psikologu”.

Islami vazhdon tutje duke shkruar se Zeka ka probleme me logjikën dhe vuan nga skizofrenia.

Postimi i tij i plotë:

Milaim Zekën duhet me kontrollu psikologu, ju garantoj që ka probleme me logjikën dhe vuan nga skizofrenia!

Mani Bacit mos e thirrni ne studio televizive budallën me shtag në dorë se të qorron!

Related posts

“Çartet” Nasim Haradinaj: Ushtarët e UÇK-së kanë dashtë të merren edhe personalisht me Shkëlzen Gashin

dardanianews

113 TË SHËRUAR DHE 47 RASTE ME COVID-19!

dardanianews

Serbia shpall konkurs për pranimin e mjekëve në Kosovë

dardanianews

Leave a Comment