6.4 C
New York
January 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Netflix jashtë sistemit, mijëra përdorues nuk munden të kyçen në llogaritë e tyre

Netflix nuk është e qasshme në një pjesë të madhe të Britanisë dhe Europës duke lënë qindra mijëra njerëz të paaftë për të parë shfaqjet e tyre të preferuara.

Përdoruesit në Mbretërinë e Bashkuar, Francë, Belgjikë, Hollandë dhe vende të tjera të Evropës thjesht u thuhet “diçka është gabim” kur provojnë të kyçen.

Të tjerët janë duke marrë mesazhe gabimi ‘NSES-504’ me shikuesit që luftojnë në mënyrë të dëshpëruar për të hyrë në shfaqjet e tyre televizive dhe filmat e zgjedhur.

Krejt kjo vjen pasi Virgin Media përjetoi një ndërprerje mbarëkombëtare.

Related posts

MASHT-i fillon organizimin e mësimit online për nxënësit

dardanianews

Publikohet raporti i UNDP: Vjosa Osmani e para në përkrahjen e qytetarëve, lë pas Albin Kurtin

dardanianews

Skandaloze dhe e tmerrshme: Një faqe e rinisë islame në Preshevë i vendos Skenderbeut flamurin serb

dardanianews