7.6 C
New York
January 16, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Pamje të reja të automjeteve me plot serb që hyn sot në Kosovë

Dhjetëra automjete, në mesin e tyre edhe Autoambulanca janë futur nga Serbia në Kosovë.

Indeksonline ka arritur të marrë pamje nga hyrja e tyre në Kosovë si dhe qarkullimi nga pika kufitare Merdare e tutje.

Indeksonline ka arritur të marrë pamje nga hyrja e tyre në Kosovë si dhe qarkullimi nga pika kufitare Merdare e tutje.

Më poshtë keni pamjet të qarkullimit të këtyre veturave në territorin e Kosovës./Indeksonline/

Related posts

LVV-ja nuk do të marrë pjesë në votim të Projektligjit për rimëkëmbje

dardanianews

Lamtumirë, Veprimtari dhe arsimtari i durimit dhe i besimit të pathyshëm

dardanianews

Zgjedhje apo qeveri të re?

dardanianews