7.8 C
New York
October 30, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Zeshkane dhe shumë tërheqëses, njihuni me gruan e Gold Ag

Muajin e kaluar reperi i njohur shqiptar, Gold Ag i dha fund beqarisë.

Lajmin e dha vetë ai duke postuar në rrjete sociale një foto të dy duarve të bashkuara në formë shqiponje, ku bien në sy unazat e martesës, përcjell ORAinfo.

Me herët u raportuar se partnerja e tij është shqiptare dhe jeton në Zvicër.

Mirëpo ORAinfo nga burimet e saj mëson se gruaja e Gold Ag jeton në Kosvoë dhe vije nga qyteti i bukur i Gjilanit.

Bëhet fjalë për Ermira Shkodra, e cila menaxhon një sallon estetike.

Foto: Ermira Shkodra

ORAinfo ka siguruar edhe foton e saj. Zeshkane dhe shumë tërheqëse, Gold Ag duket se ka goditur në cak.

Për më tepër shikoni foton:

Related posts

‘Do thërras policinë’, Arjola Demiri: Komshia vjen 3 herë në ditë në shtëpinë time

dardanianews

Magjistari tmerron moderatoren e njohur shqiptare. Shikoni çfarë nxjerr nga goja tij

dardanianews

Vajza e Lutfi Hazirit me një foto të ‘nxehtë’, ekspozohet për ndjekësit në ditëlindjen e 21-të

dardanianews

Leave a Comment