22.2 C
New York
September 29, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Thaçi reagon ashpër: Sveçla le ta merr Kurtin, i pres në shtëpi

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se që nga çlirimi i Kosovës nga Shqipëria në Kosovë ka hyrë në procedurat e njëjta.

“Nëse u intereson Sveçlës dhe Kurtit lokacioni im, unë jam në shtëpi. U bëj thirrje atyre të mos krijojnë konfuzion, shpifje dhe marrëzira dhe të mos kërcënojnë njerëz të politikës e as deputetë, e në këtë rast as zotin Pacolli”, tha ai në linjë telefonike në Debat Plus.

 

“Për ministrin dhe shefin e tij, dhe gjithë ndërmarrjen kriminale të tyre u them se lokacioni im është në shtëpi”, shtoi Thaçi.

Thaçi thotë se është “shpifje ordinere, kërcënim dhe shantazh” se Pacolli është futur me të në Kosovë.

Related posts

Ja Çfarë thotë Shefqet Krasniqi për Albin Kurtin, ka disa fjalë për të!

dardanianews

Kushtetuesja shtyn deri më 30 qershor vendimin për pezullimin e Ligjit të Pagave

dardanianews

Të dhënat zyrtare: Në Britani më shumë të vdekur nga gripi sesa nga koronavirusi

dardanianews

Leave a Comment