0.2 C
New York
January 26, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Ish-agjenti i SHIK-ut zbulon lidhjet e Thaçit me shokët e Arkanit, përmend emra

Ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Policisë dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, përmes një postimi në Facebook është pajtuar me një deklaratë të kreut të PDK-së, Kadri Veseli.

Miftari e ka komentuar deklaratën e Veselit, i cili tha se Hashim Thaçin nuk e ka ndal Serbia e po e ndal Xhelal Sveçla.

Pas kësaj, Miftari ka folur për disa lidhje të Thaçit me shokët e Arkanit.

Miftari përmend disa rrugë që ia kanë siguruar shokët e Arkanit Thaçit por edhe Fahredin Gashi.

 

Related posts

Shaqiri në lidhje dashurie me këngëtaren e njohur nga Kosova

dardanianews

Ambasadori palestinez në Serbi: Palestina nuk do ta njohë Kosovën

dardanianews

Tayna ka shtuar shumë peshë në karantinë: Ja si duket ajo

dardanianews