4.6 C
New York
March 2, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

“Me Albin Kurtin, dhe luftë partive të tjera”, arrestohet personi që komentojë në Facebook ku paralajmëronte përgjakje

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person pasi i njëjti përmes rrjetit social Facebook ka kryer kanosje.

Ai ka ftuar njerëz për t’iu bashkangjitur që  “nesër me 02.05.2020 në ora 12:00 do ti vrasim të gjithë”.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Indeksonline ua sjellë komentin e këtij personi:

Related posts

Jep dorëheqje Lunaçek

dardanianews

Haxhi Avdyli për herë të parë e përmend haptas partinë e re me Vjosa Osmanin

dardanianews

Konfirmohen rastet e para të gripit të shpendëve H5N8 tek njerëzit

dardanianews