5.9 C
New York
March 4, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Milaim Zeka tregon arsyjen pse e “do” Albin Kurtin, e quan lider botëror

Kreu i Partisë Euroatlantike, Milaim Zeka, përmes një postimi në Facebok, ka shkruar në lidhje me situatën politike aktuale në vend.

Zeka shkroi që e “do” liderin botëror Albin Kurti, sepse caktoi datën e zgjedhjëve të përgjithshme duke vazhduar të thotë që kjo I bie që më këtë do të zhduket koronavirusi, transmeton “Bota sot”.

Postimi i plotë

Pse “e du” liderin boteror, Albin Kurtin?!

Sepse, duke qene i gjithedijshem, ai ka caktuar daten e zgjedhjeve te pergjitheshme mr 14 qershor. Ky lajm, ne fakt eshte lajm ne radhe te pare per Organizaten Boterore te Shendetesise, pasiqe profeti yne, e din se me 14 qershor vdes koronavirusi, zhduket pandemia, fiton revolucioni, ne krye me Albin Kurtin. Ne deklaraten e tije per zgjedhje qenka thirre edhe ne qendrimet e PDK dhe liderin e saje, Kadri Veseli. Shenje i mire kur zogu kthehet kah foleja…!!!

Une sinqerisht u gezova nga ky lajm, se te pakten ate dite po dalim nga ky ferri shtepiak, edhe po votojme. Une kisha propozu me votu permes fb, jo per diçka, ama vetem pse fitoren e ka te sigurte Albini. Çka ka rendesi qe nje njeri mundet me i pas 100 emra te ndryshem neper fb…!!!

 

Related posts

Pronari i lokaleve në Prishtinë: Jap rroga rreth 300 euro, por s’ka të interesuar për punë

dardanianews

Ekskluzive: Pas takimit të ‘fshehtë’ me Isa Mustafën, Albin Kurti drejt ‘dorëzimit’: Zotohet për heqjen e taksës 100% ndaj mallrave serbe?!

dardanianews

“E zbulova tradhtinë e gruas time pas 12 vitesh, dhe tani…”

dardanianews