-1.5 C
New York
January 23, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Vjosa Osmani shfaqet më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

 

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani është nënë e dy vajzave binjake.

Osmani ndau një video në rrjetin social Twitter ku shihet me vajzat e saj duke kënduar këngën “Dhurata” të Miriam Canit dhe Alban Skenderajt.

Madje ajo thotë se vajzat e saj janë motivimi i saj i përditshëm, dhe e bëjnë të besojë që ajo mund të bëjë çdo gjë.

Këndimin e tyre ia dedikoi të gjithë fëmijëve që po i frymëzojnë prindërit e tyre që të jenë të guximshëm dhë të mos heqin dorë kurrë.

https://support.twitter.com/articles/20175256

Related posts

Kushtetuesja shtyn deri më 30 qershor vendimin për pezullimin e Ligjit të Pagave

dardanianews

Analisti politik komenton sondazhin i cili e nxjerr LVV-në të parën me 51%

dardanianews

Ekskluzive: Nga java e ardhshme INDEKSONLINE publikon përgjime mes politikanëve kosovarë

dardanianews