2.5 C
New York
January 27, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Rikthehet Vali Corleone dhe flet për Hashim Thaçin e Albin Kurtin: Ja kush janë këta

Është rikthyer Vali Corleone i njohur edhe si “ Princi nga Gjilani”. Ai këtë javë ka qenë n’Kosovë show.  I njëjti ka folur edhe për Covid -19 dhe ka thënë që ai u bë nga mafia më e madhe në botë .

Vali foli edhe politikën në veçanti për Presidentin e Kryeministrin madje edhe raportet e tij dhe të tyre me Ameriken …

 

 

Related posts

Tayna e “bllokuar” në Miami nuk shqetësohet për koronavirusin, pozon në bikini

dardanianews

FRANÇESKA PUBLIKON FOTO E VIDEO TË NXEHTA NË DHOMËN E GJUMIT

dardanianews

Oriola Marashi: Jam këtu për ta vrarë Corona-n

dardanianews