11.3 C
New York
October 29, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Rikthehet Vali Corleone dhe flet për Hashim Thaçin e Albin Kurtin: Ja kush janë këta

Është rikthyer Vali Corleone i njohur edhe si “ Princi nga Gjilani”. Ai këtë javë ka qenë n’Kosovë show.  I njëjti ka folur edhe për Covid -19 dhe ka thënë që ai u bë nga mafia më e madhe në botë .

Vali foli edhe politikën në veçanti për Presidentin e Kryeministrin madje edhe raportet e tij dhe të tyre me Ameriken …

 

 

Related posts

Përplasje e ashpër në televizion mes Labinot Tahirit dhe Leonora Jakupit në tv Dukagjini

dardanianews

Shpallet ‘Miss Quarantine of the World’ fituesja vjen nga ky shtet

dardanianews

Rita Ora shfaqet super provokuese në videon e fundit, pendohet dhe e fshin shpejt

dardanianews

Leave a Comment