17.8 C
New York
October 22, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Behgjet Pacolli në jahtë me Vuçiqin, Radojiqiqin dhe zyrtarë të Listës Serbe

Vuciqi dhe Pacolli, foto e “rastesishme”. Kështu thotë opinionisti Agim Vuniqi, i cili ka postuar në rrjetin e tij social Facebook, një foto ku shihet Pacolli me Vuçiqin, Radojiqiqin dhe zyrtarë të Listës Serbe.

Të njëjtën foto e kishte shpërndarë në vitin e kaluar edhe gazetari serb, Miroslav Vujovic, i cili kishte shkruar “Presidenti po kontrollon sa kushton një jaht”.

Kujtojmë se Behgjet Pacolli deklaroi që u frikësua nga shteti i Kosovës për një sulm terrorist mbi avionin e tij, duke bërë kështu që kjo deklaratë të bëj jehonë në mediat serbe.

Image

Related posts

Lajm i mirë për Mësimdhënësit, ky është vendimi i fundit i Qeverisë për ta

dardanianews

Deklarata e shteteve të Quintit: Ruajeni integritetin dhe funksionslitetin e Qeverisë

dardanianews

Kjo është shifra e parave që janë mbledhur nga diaspora

dardanianews

Leave a Comment