5.9 C
New York
March 4, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Këngëtarja e mirënjohur kosovare për Arben Vitinë: Ishte fat në fatkeqësi

Këngëtarja Mimoza Mustafa, ka thënë se është e kënaqur me menaxhimin e situatës në këtë kohë pandemie.

Ajo këto merita ja ka atribuar ministrit të shëndetsisë Arben Vitia, për të cilin ka thënë se ishte fat që e kishim në këtë fatkeqsi qe e ka kapluar gjithë botën.

Mimoza gjithashtu tregoi për fansat e saj se ka menduar ta sjellë një bashkëpunim me burrin e saj, këngëtarin dhe producentin Shkumbin Kryeziu.

Related posts

Moderatorja e sportit ‘mërzitet’ prej izolimit, poston foto me bikini

dardanianews

Tayna i bashkohet fenomenit ‘TikTok’, me një vallëzim sensual paralajmëron këngën e re

dardanianews

Kjo është ish e dashura e Robertit, që provokon me linjat e saj trupore

dardanianews