21.7 C
New York
September 30, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Këngëtarja e mirënjohur kosovare për Arben Vitinë: Ishte fat në fatkeqësi

Këngëtarja Mimoza Mustafa, ka thënë se është e kënaqur me menaxhimin e situatës në këtë kohë pandemie.

Ajo këto merita ja ka atribuar ministrit të shëndetsisë Arben Vitia, për të cilin ka thënë se ishte fat që e kishim në këtë fatkeqsi qe e ka kapluar gjithë botën.

Mimoza gjithashtu tregoi për fansat e saj se ka menduar ta sjellë një bashkëpunim me burrin e saj, këngëtarin dhe producentin Shkumbin Kryeziu.

Related posts

Nora ia la në dorë ‘botoxit’ buzët dhe gjoksin

dardanianews

Zeshkane dhe shumë tërheqëses, njihuni me gruan e Gold Ag

dardanianews

Go Wild For Western Fashion With These Pioneering Outfits

adminkosova

Leave a Comment