11.2 C
New York
November 27, 2020
DardaniaNews
Showbiz

FRANÇESKA PUBLIKON FOTO E VIDEO TË NXEHTA NË DHOMËN E GJUMIT

sh-banorja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.

Duket se Jaçe po ndjek trendin e vajzave të famshme në mbarë botën, të cilat herë pas here postojnë foto  e video hot në këtë periudhë izolimi nga Covid-19.

Së fundmi ajo ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një video të nxehtë dhe një fotografi në dhomën e gjumit.

Françeska mban veshur të brendshme dhe duket shumë seksi dhe elegante.

Related posts

Përplasje e ashpër në televizion mes Labinot Tahirit dhe Leonora Jakupit në tv Dukagjini

dardanianews

Vajzat e Lutfi Hazirit, i vën ‘flakën’ rrjeteve sociale

dardanianews

Shqiptarja trondit për virgjërinë: Për martesë qepen, sikur ajo…

dardanianews