17.1 C
New York
October 20, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

Liberta Spahiu e konfirmon se është në lidhje dashurie

Liberta Spahiu është një nga femrat më të dashura të ekranit televiziv e cila arrin të rrëmbej vëmendjen e medieve rozë me anë të postimeve të ndryshme në rrjete sociale.

Këto ditë të karantinës nuk kanë munguar videot e shumta nga ajo me anë të programit “Tik-tok” duke u shfaqur gjithmonë atraktive dhe me stil të veçantë,shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi bukuroshja në rrjetin social Instagram bëri një pyetësor duke i lenë të lirë ndjekësit ta pyesin çfarë të duan ku për të gjitha pyetjet ka pasur përgjigje.

“Libert a ki te dashur” ishte njëra nga pytjet e cila nuk ka hezituar ti përgjigjët “ Po mdoket”.

“Nuk e ki iden sa ju dua ty dhe.. ishalla more zot jeni bashk” ishte një pyetje tjetër të cilës ju përgjigj vetëm me haha duke e mshefur emrin me një emoji.

Se kush është personi që ia ka rrëmbyer zemrën, ende nuk ka treguar mbase preferon ta mbajë sekret.

Related posts

Me Vjosën apo me Isën, Lumir Abdixhiku tregon rreshtimin e tij

dardanianews

Edhe 73 raste të reja me koronavirus në Kosovë — shërohen 63 pacientë të tjerë

dardanianews

Studim i ri: Ky është ilaçi që vret koronavirusin në laborator brenda 48 orëve

dardanianews

Leave a Comment