22.8 C
New York
September 28, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

Nora ia la në dorë ‘botoxit’ buzët dhe gjoksin

Edhe Nora Istrefi si shumë kolege të saj shpesh është komentuar për ndërhyrjet estettike, duke nënkuptuar se bukuria e saj nuk është natyrale.

Nuk ka shumë kohë që kur në media rozë qarkulloi lajmi se Nora i ka fryrë buzët me botox, shkruan “Kosovarja”.

Por, pas kësaj ndryshimet tjera po vërehen dukshëm te këngëtarja tani edhe në një pjesë tjetër të trupit.

Rikujtojmë, se Nora dhe Roberti ka pak muaj që i dhanë fund martesës së tyre 13 vjeçare.

Related posts

Kraki: LDK e shpëtoi nga zhbërja makinerinë kriminale, ja çka do të bëhet tash me popullin e Kosovës

dardanianews

Ekspertët: Virusi korona pëson mutacion, ka tetë lloje

dardanianews

Media ruse: Autoritetet serbe duan ta legalizojnë pavarësinë e Kosovës më shumë se vetë shqiptarët

dardanianews

Leave a Comment