11.2 C
New York
November 27, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Roberti nuk mungon me gjeste në fotot e Norës

Nora Istrefi ka publikuar imazhe nga karantina. E veshur me veshje ngjyrë të zezë, këngëtarja është shfaqur mahnitëse.

Nora, në pantallonat e ngushtë ka ekspozuar të pasmet e cila po duket tejet në formë. Po ashtu, ajo në njërën nga fotot shihet se ka vendosur edhe maskën mbrojtëse nga covid-19.

 

Nora ka shkrepur këto foto në një ambient të hapur.

Ajo mori komente dhe pëlqime të shumta, nuk mungoi edhe ai nga ish bashkëshorti i saj Roberti i cili ia ka pëlqyer fotografitë.

Bomb, femra më e bukur”/ E veshur me…, Nora Istrefi “çmend” fansat ...

Related posts

Njihuni me motrën e Vlora Çitakut!

dardanianews

Djali i Thaçit e Veselit dalin për kafe, Klestori e quan vëlla Endritin

dardanianews

Zeshkane dhe shumë tërheqëses, njihuni me gruan e Gold Ag

dardanianews