17.8 C
New York
October 23, 2020
DardaniaNews
Lajme nga Bota

Publikohen për herë të parë fotot e Kim Jong-un sëbashku me sozinë e tij. Dyshohet se ka disa…

Kim Jong-Un është i parashikueshëm, aq sa ka bërë lëmsh të gjithë botën. Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar pamje, ku ai shfaqet bashkë me sozinë e tij.

Madje ato pretedojnë se Kim shëtit gjithmonë me sozitë e tij, për të shmangur ndonjë atentat të mundshëm.

Këto pamje janë filmuar që në 28 korrik të vitit 2017 dhe besohet se ky person përdoret nga diktatori i Koresë së Veriut në dalje të ndryshme publike. Që nga veshja, gjatësia, forma e kokës dhe gjithçka tjetër, ata duken njësoj.

 

Related posts

Eksalon danezi, djeg librin e shenjtë Kuranin në mes të rrugës në Malmo

dardanianews

Loja e rrezikshme e Kim Jong-un, që u bë kinse i vdekur

dardanianews

​Prifti i pret kokën 52-vjeçarit për t’i dhënë ‘fund’ koronavirusit

dardanianews

Leave a Comment