2.8 C
New York
January 20, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Rrihen mes vete deputetët serbë (VIDEO)

 

Lideri i lëvizjes opozitare Dveri, Boshko Obradoviç i shoqëruar nga disa deputetë dhe përkrahës sot bllokoi hyrjen e Parlamentit të Serbisë dhe për një moment sulmuan deputetë nga shumica në pushtet të cilët po tentonin të futeshin në Parlament.

Shikoni pamjet më poshtë:

 

 

 

Related posts

142 TË SHËRUAR DHE 188 RASTE ME COVID-19!

dardanianews

Arben Vitia tregon nga cili muaj mund të lirohet Kosova nga izolimi

dardanianews

Edi Rama merret përsëri me Rron Gjinovcin, ja çka i përmend

dardanianews