14.3 C
New York
October 27, 2020
DardaniaNews
Showbiz

E “nxehtë” me bikini të vogla, vajza e ish-deputetes “tërbon” fansat (FOTO)

Tashmë prej disa kohësh, Ada Deda është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar.

Me çdo postim në rrjetet sociale, vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda, tërheq vëmendjen menjëherë.

E kështu ka ndodhur edhe një ditë më parë, teksa Ada ka postuar në “Instagram” disa poza me bikini të zeza. Modelja ka shkuar në plazh, e si pasojë nuk u ka rezistuar edhe disa pozave me rroba banje.

Sigurisht që fotot e saj janë pëlqyer menjëherë nga mijëra ndjekësit e saj, që gjithashtu e kanë komplimentuar për format elegante trupore.

 

Related posts

Nuk e keni ditur se vëllai ‘Rabijes‘ është ky, avokati njohur

dardanianews

Kjo është ish e dashura e Robertit, që provokon me linjat e saj trupore

dardanianews

Rikthehet Vali Corleone dhe flet për Hashim Thaçin e Albin Kurtin: Ja kush janë këta

dardanianews

Leave a Comment