11.2 C
New York
November 27, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Milaim Zeka denoncon një djalë që ia kërcënoi vajzën

Ish deputeti Milaim Zeka ka denoncuar një person, i cili përmes rrjetit social Facebook, i ka kërcënuar vajzën e tij, raporton Express.

Përmes një postimi në Facebook, Zeka ka publikuar bisedën me personin në fjalë, i cili i ka shkruar “a ma qet qiken me ta therr”.

“A duhet te reagojme si shoqeri?! A na ka mbete ndonje pike dashurie dhe respekti, te pakten ndaje femijeve?! Po shteti, a duhet te reagoje?!”, ka shkruar Zeka.

 

https://www.facebook.com/milaimzekaobri/posts/1145398409155534

Related posts

Mustafa-Kurtit: Të pres edhe sot, mund të jemi bashkë përsëri

dardanianews

Skandaloze: Delegacionit të Kosovës i vidhet çanta me dokumente konfidenciale në Bruksel

dardanianews

Befason Haziri: Unë nuk i besoj qeverisë Hoti!

dardanianews