6.5 C
New York
November 25, 2020
DardaniaNews
Kronika e zezë

Një 38 vjeçar nga Mitrovica gjendet i varur në litar në oborrin e tij

Një person në mëngjesin e së shtunës është gjetur pa shenja jete në oborrin e tij.

Rastin për indeksOnline e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Rasti është raportuar në mëngjes. Një 38 vjeçar është gjetë pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij. Trupi i pa jetë është dërguar për obduksion”, ka thënë Zahiti.

Burime të KosovaPress-it bëjnë të ditur se viktima është gjetur i varur në litar, dhe deri tani nuk dihet motivi i kësaj ngjarje /IndeksOnline/

Related posts

LAJMI I FUNDIT: Vrasje e rëndë në rrugën Prishtinë-Ferizaj

dardanianews

Arrestohet ish-ministri Numan Baliq, ngacmoi seksualisht pacienten në Spitalin e Pejës

dardanianews

Dalin detaje të reja për rastin e 14-vjeçares në Drenas, ka dyshime të reja për nënë dhe dashnorin e saj

dardanianews