7.5 C
New York
November 25, 2020
DardaniaNews
Ekonomi

Rekord i viteve të fundit, nafta sot 0.68 cent litra

Shpesh herë kosovarët janë ankuar për çmimet e larta të derivateve, por jo edhe ditëve të fundit.

 

Që nga përhapja e pandemisë COVID-19, pati rënie të këtyre çmimeve gjë që rrallë herë ka ndodhur në gjithë botën.

 

 

Por siç duket rekordi i të gjitha kohëve është thyer sot, ku çmimi ishte 0.68 cent, raporton Indeksonline.

Ky çmim i ulët i derivateve u mundëson kosovarëve që rezervuarët e tyre të automjeteve të jenë të mbushura plot e përplot dhe që atë të paguajnë më lirë se kurdoherë./Indeksonline/

Related posts

Pulat e Brazilit dalin pozitiv me COVID-19

dardanianews

Çmimi i çadrës në Gjirin e Lalzit kalon çdo imagjinatë, shikoni faturën me shumën marramendëse

dardanianews

Android Co-founder Has Plan To Cure Smartphone Addiction

adminkosova