4.6 C
New York
March 2, 2021
DardaniaNews
Lajme

Gazetarja shqiptare e bën përsëri – zhvishet “LIVE” para Kryeministrisë

Gazetarja gjatë një bisede me drejtuesin e emisionit ëahtë shprehur se jeton me njerëzit por jo për ta.

Pas prezantueses së lajmeve në Zjarr Tv ky është nje tjetër raportim i pazakontë në emisionet shqiptare.

Vetë Aldoe ka cilësuar si një gazetare të së ardhmes dhe se Shqipëria vuan për të tillë.

‘Mos e vrit mendjen se ne Shqiperi nuk ka gazetare, gazetarë janë 1 ose 2 ose kanë vdek, të tjerët janë punonjës televizionesh.” Ka thënë Aldo gjatë një bisede me gazetaren.

Related posts

Sami Kurteshi fyen krerët e UÇK-së: SHIK-u ishte krijesë e UDB-së, ka kryer krime ndaj shqiptarëve

dardanianews

86 TË SHËRUAR DHE 514 RASTE ME COVID-19!

dardanianews

Pika me anë të së cilës Kushtetuta ia mundëson Vjosa Osmanit ta shkarkojë Valdete Dakën

dardanianews