16.2 C
New York
November 30, 2020
DardaniaNews
Kronika e zezë

Kjo është femra që u gjet e vdekur mbrëmë në banesën e saj në Prishtinë

Mbrëmë rreth orës 21:00 në Prishtinë është gjetur pa shenja jete një femër në banesën e saj.

Policia ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes në rrugën “Agim Ramadani” së bashku me ekipin mjekësor ku është konstatuar vdekja e 31 vjeçares.

Viktima është Egzonë Lipaj nga Istogu, me banim në Prishtinë.

Trupi i të ndjerës është dërguar për autopsi dhe se ende nuk dihen shkaqet e vdekjes.

 

Related posts

E tmerrshme: Babai i heq organet gjenitale vajzave të tij duke i mashtruar kinse do të vaksinohen për Covid-19

dardanianews

E dhimbshme: Në Natën e Kadrit vdes i riu nga Skenderaj, ishte mësimdhënës

dardanianews

Po e shihnin të gjithë përmes Zoom, shefi i qeverisë lokale në Filipine regjistrohet duke kryer marrëdhënie me sekretaren e tij

dardanianews