6 C
New York
October 31, 2020
DardaniaNews
Kronika e zezë

Prishtinasja dhunohet seksualisht nga ish i dashuri i saj

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër ka raportuar se ditë më parë është dhunuar seksualisht nga ish i dashuri i saj, raporton Express.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se rasti po hetohet nga njësitet policore.

“Viktima femër kosovare ka informuar se ditë më parë ish i dashuri i saj i dyshuari mashkull kosovar, dyshohet se me forcë e kishte futur në veturë dhe më pas e kishte dhunuar seksualisht. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore”, thuhet në raport./Gazeta Express

Related posts

Vdes babai i Berat Buzhalës, ishte me Covid-19

dardanianews

Aksident i rëndë në Malishevë, vdes zyrtari i Nismës

dardanianews

Tmerr në Vlorë, babai ngacmon seksualisht vajzën e tij

dardanianews

Leave a Comment