16.2 C
New York
October 21, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

A e dini se kryeparlamentarja Vjosa Osmani sot ka ditëlindjen, ja sa vjet i mbush!

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës dhe nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani -Sadriu sot feston ditëlindjen e saj.
Vjosa Osmani u lind më 17 Maj 1982 në Mitrovicë.
është e martuar dhe ka dy vajza binjake, dhe më 15 mars kanë mbushur 6 vjet, shkruan Botapress.

Related posts

Sa para i ka në konto Endrit Thaçi djali i presidentit

dardanianews

Çmimi marramendës i librit të gruas së Albin Kurtit

dardanianews

Çfarë po ndodh? Policia e Kosovës vendoset para banesës së Avdullah Hoti

dardanianews

Leave a Comment