10.3 C
New York
October 25, 2020
DardaniaNews
Lajme

Zhduket invalidi i luftës nga Skenderaj, familja kërkon ndihmë për gjetjen e tij

Invalidi i UÇK-së, Selman Avdiu nga Skenderaj mbrëmë një orë pas mesnate raportohet të ketë dalë nga shtëpia e tij. I njëjti sipas familjarëve nuk është kthyer më në shtëpi.

Familja Avdiu, të shqetësuar kërkojnë ndihmë për të mësuan vendodhjen e tij, ndërkohë që rasti është lajmëruar edhe në Policinë e Kosovës.

Të gjithë ata që mund t akenë parë personin në fjalë, mund të kontaktojnë në numrat e telefonit: 044 230-198 ose 049 344- 581.

Related posts

Tre fëmijë në Nju Jork vdesin nga sëmundja e rrallë e lidhur me COVID-19

dardanianews

Kritikoi deputeten e VV-së për deklaratën për nënën e Haradinajt, por kështu thoshte Isa Mustafa dikur për të

dardanianews

7 TË SHËRUAR DHE 98 RASTE ME COVID-19!

dardanianews

Leave a Comment