3.2 C
New York
January 18, 2021
DardaniaNews
Featured Kronika e zezë

E dhimbshme: Në Natën e Kadrit vdes i riu nga Skenderaj, ishte mësimdhënës

Në Natën e Kadrit ka ndërruar jetë në moshë të re, Anton Aliu nga fshati Rezallë i Skenderajt.

Ndër studentët më të mirë që kishte Univeristeti i Prishtinës, transmeton Indeksonline.

Në Natën e Kadrit ka ndërruar jetë në moshë të re, Anton Aliu nga fshati Rezallë i Skenderajt.

Ndër studentët më të mirë që kishte Univeristeti i Prishtinës, transmeton Indeksonline.

 

 

Related posts

THAÇI TAKOHET ME RAMËN NË VLORË?

dardanianews

Ish zëvendësi i Tahir Zemajt i drejtohet Rrustem Berishës: Trego kush të kërcënoi, dhe çfarë bisedove me Azem Sylën e Jakup Krasniqin

dardanianews

Bislimi tregon për herë të parë raportin në mes Kurtit dhe Konjufcës

dardanianews