7.6 C
New York
January 16, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Arta Nitaj nuk di të ndalet, ekspozon linjat bombastike trupore

Aktorja e cila bëri emër nga seriali i njohur vendor ‘O Sa Mirë’, Arta Nitja nuk ndalet së treguar linjat e saj tejet seksi.

Arta është vazhdimisht ne qendër të vëmendjes dhe kjo fal edhe formave të saj fizike.

Së fundmi ajo përmes një paraqitje në llogarinë e saj në Instagram, edhe njëherë ka publikuar një fotografi teksa ekspozon linjat e saj bombastike trupore e veshur në fustan.

Kujtojmë që aktorja e cila nuk është më pjesë e ndonjë seriali, vazhdon të jetë pjesë e ekranit televiziv në formate të tjera. /IndeksOnline/

Related posts

Flet bashkëluftëtari i Tahir Zemajt, tregon se kush e sulmonte Kolonelin, ky ishte tmerri…

dardanianews

Video: Momenti kur përplasen me fjalë fyese Tomë Gashi dhe Milaim Zeka

dardanianews

Reagon ministria e Mbrojtjes e Shqipërisë pas termetit: Epiqendra ishte…

dardanianews