18 C
New York
September 25, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Baton Haxhiu e Berat Buzhala e kaluan kufirin ilegalisht dhe erdhën në Kosovë?!

Burime të sigurta të Kosovo Insights raportojnë se më 21 maj, rreth orës 8:20 në pikën kufitare Kosovë – Shqipëri, Qafë Morinë, kanë hyrë në Kosovë ilegalisht Berat Buzhala dhe Baton Haxhiu.

Sipas informacioneve që kosovoinsights.com i posedon, Nexhmi Krasniqi ish-drejtori i Policisë së Rajonit të Prizrenit dhe tani drejtor i Policisë Kufitare ka urdhëruar që këta të lejohen që ta kalojnë kufirin.

Ata në shoqërimin e ish komandanti të Stacionit Policor në Gjakovë, Krist Gjoka, që kishte shkuar për t’i marrur, e kanë kaluar kufirin për në Kosovë.

Related posts

“Ai përdhunoi edhe 2 shoqet e mia” 15 vjeçarja e dhunuar rrëfen detaje të rënda

dardanianews

Milaim Zeka: Albin Kurti është takuar me Gjykatën Speciale në Prishtinë!

dardanianews

E kryer, po diskutohen vetëm detajet e fundit – Rashica bëhet me klub të ri

dardanianews

Leave a Comment