7.8 C
New York
October 30, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Arta s’i ndal provokimet, foto e fundit është tepër “hot”

odelja dhe aktorja Arta Nitaj është aktivizuar kohëve të fundit shumë në rrjetet sociale

Arta, e cila para pandemisë së koronavirusit ishte parë në Dubai ku edhe kishte marrë diell në plazhet atje, është aktivizuar me foto provokative në Instagram.

E tillë është edhe fotoja e fundit e Artës ku ajo qet në plan të parë gjoksin e saj seksi derisa reklamon edhe fundshpinën e saj.

Ditë më parë Arta po ashtu kishte postuar disa foto provokative për meshkujt. /GazetaExpress/

Related posts

19 vite më parë, nuk do ta besoni si dukej atëherë gruaja e Sinan Vllasaliut

dardanianews

Ja çfarë vetura vozisin bashkëshortet e vëllezërve Haradinaj

dardanianews

Dafina Zeqiri ia plotësoi dëshirën për bashkëpunim, tani Tayna po mundohet ta thumbojë atë!

dardanianews

Leave a Comment