16.2 C
New York
November 30, 2020
DardaniaNews
Lajme

BUZHALA:Unë jam shqiptar katolik, dhëndri im është shqiptar musliman! (VIDEO)

BUZHALA:Unë jam shqiptar katolik, dhëndri im është shqiptar musliman!
Harmonia fetare në Kosovë është meritë e shumicës myslimane.Ata që thonë se jam anti-islamist, shpifin ultë, Dhëndri im është musliman kombi mbi të gjitha jemi shqiptar secili në besimin e tij duhet me e desht harmoninë fetare ka pas tendenca me kriju ndasi por kujtoj se nuk ja kanë arritur .

Related posts

Degradon tërësisht debati: Tomë Gashi e quan Milaim Zekën idiot, monstrum dhe kondom për shumë përdorime

dardanianews

“Fake news” lajmi për iftar të përbashkët mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit

dardanianews

Lajm i mirë për Mësimdhënësit, ky është vendimi i fundit i Qeverisë për ta

dardanianews