8.3 C
New York
December 4, 2020
DardaniaNews
Lajme nga Bota

Rroga 1000 euro dhe qiraja 15 euro në muaj, qyteti i ëndrrave ku papunësia nuk ekziston

Mbase artikulli që do të lexoni më poshtë do t’ju bëjë ta mendoni qytetin Marinaleda, në zemër të Andaluzisë si qytetin e ëndrrave tuaja. Papunësia në këtë qytet të vogël rural nuk ekziston dhe rrogat janë shumë të larta, krahasuar me qiratë 15 euro .

Related posts

Pas Italisë dhe Spanjës, edhe Franca jep një sinjal pozitiv në luftën ndaj COVID-19

dardanianews

“Është e mirë vetëm për seks!”: Publikohen pamjet kur stafi i spitalit në Kanada shpërthen në fyerje, para se pacientja të vdiste

dardanianews

Lajm i rëndë për botën e sportit: Vritet në luftime futbollisti armen

dardanianews