16.2 C
New York
November 30, 2020
DardaniaNews
Lajme

Tenton t’ia heq kokën derrit, por i ndodh e papritura

Fermeri, i veshur në xhinse, një këmishë dhe me një kapuç, shihet duke iu afruar derrit për të ia hequr kokën.

Ai merr hov me sëpatë për ta goditur atë, mirëpo çfarë i ndodhë atij është krejtësisht e pabesueshme, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni më poshtë videon që Daily Mail e sjellë për ju, dhe binduni edhe vet!

axe

Related posts

Lutfi Hazi deklarohet pas shkarkimit të Avdullah Hotit, ja çfarë thotë për Albin Kurtin

dardanianews

Rapsodi simpatizant i Hashim Thaçit e Sami Lushtakut, përmes këngës kërcënon me vrasje Albin Kurtin

dardanianews

Nëna e Vjosa Osmanit, një nga mijëra infermieret në Kosovë që janë në vijën e frontit ndaj Covid 19

dardanianews