14.1 C
New York
October 27, 2020
DardaniaNews
Kronika e zezë Sport

Tronditet futbolli anglez, vdes futbollisti 23 vjeçar

Ish-futbollisti i Motherwellit në Skoci, kishte nisur karrierën profesionale në Millwall, ndërsa ka reprezentuar edhe skuadra tjera në Angli si Brentwood, Braintree dhe Crewe.

Mbulu, i lindur në Londër, kishte kaluar te Morecambe, ekip i ligës së katërt angleze në muajin janar, pas një periudhe të shkurtër te Crewe. Morecambe garon në kategorinë e katërt angleze.

Në një komunikatë, Morecambe e ka vlerësuar Mbulun si shumë të dashur në skuadër.

Futbollisti i ri është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij. Policia nuk e ka vlerësuar vdekjen si të dyshimtë.

Related posts

E kryer, po diskutohen vetëm detajet e fundit – Rashica bëhet me klub të ri

dardanianews

Abuzon me kunatën minorene/ Denoncimi i 11 vjeçares: Ngjarja ndodhi ditën që motra shkoi për të lindur në maternitet

dardanianews

Ish-shoku i Neuer gjendet gjallë dhe shëndosh katër vite pasi ishte shpallur i vdekur

dardanianews

Leave a Comment