16.2 C
New York
October 21, 2020
DardaniaNews
Showbiz

E veshur me fustan të zi, mami më seksi në botë tregon format perfekte

Njihet për format trupore që i ekspozon shpesh. Daphne Joy kështu ka vepruar edhe në fotografitë që i ka hedhur në rrjetet sociale, shkruan Syri Kosova.

Ajo dukej tejet joshëse në veshje të zezë.

Ndryshe Daphne Joy ka qenë dhe e dashura e reperit 50Cent, nga ku dhe u bë shumë e njohur për publikun, e tani ajo është një nga modelet më me ndikim, ku numëron afro 1.5 milion  ndjekës.

Daphne Joy(@daphnejoy)-Download Instagram Photos,Videos,Stories

Related posts

Arta Nitaj shprehet se të gjitha gratë do të jenë shtatzënë pas karantinës

dardanianews

Nora ia la në dorë ‘botoxit’ buzët dhe gjoksin

dardanianews

Deputetja e Vetëvendosjes shfaq linjat trupore nga “Rana e Hedhun”

dardanianews

Leave a Comment