2.9 C
New York
January 17, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Kurti u del në ballkon të Qeverisë, protestuesit e VV’së brohorasin për zgjedhje

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka dalë në ballkonin e qeverisë për të përshëndetur protestuesit në shesh të Prishtinës, raporton Gazeta Express.

Kur Kurti doli që të përshëndes protestuesit, të njejtët filluan që të brohorisnin “Duam Zgjedhje”.

Në ballkon të Kuvendit ndërkaq janë parë edhe deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje.

Express sjell pamjet:

Related posts

PDK e Vetëvendosje bëhen bashkë, nuk e votojnë ratifikimin e marrëveshjeve ndërkombëtare!

dardanianews

A do të shkojnë sivjet kosovarët në pushime dhe a po i vie fundi pandemisë? Flet Lul Raka!

dardanianews

Dy oraret e reja se kur mund të dilni, prej sot deri me 18 maj

dardanianews