22 C
New York
October 1, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Mbesa e Skënderbeut e bën ‘nxehtë’ me një foto në bikine

E njohur si mbesa e Gjergj Kastriotit Skënderbeut, Sophie Castriota, vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Prej të gjitha imazheve dhe videove që ajo publikon nuk heziton të shfaqet edhe provokative, shkruan portali GazetaBlic.

Së fundi, në Instagramin e saj ka postuar një fotografi në bikine e cila ka marrë vëmendje nga ndjekësit saqë i kanë kërkuar edhe martesë.

Sophie, nuk ka zgjedhur ndonjë mbishkrim t’i shkruajë imazhit vetëm se e ka publikuar, përvfeç tjerash ajo zbukoi edhe tatuazhet.

/GazetaBlic/

Related posts

Ana Kabashi ka një mesazh për koronavirusin

dardanianews

Regjisorja Blerta Zeqiri tregon se si ishte rrahur nga Diellza Kolgeci

dardanianews

Për shkak të pandemisë Covid-19, këngëtarët këtë vit nuk kanë qenë të angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore ashtu siç janë mësuar viteve të kaluara. Por, këtë verë ata më shumë e kanë shfrytëzuar për të shijuar bregdetin dhe të kalojnë kohë më shumë me familjen e tyre, shkruan Indeksonline. Edhe këngëtarja e mirënjohur, Edona Llalloshi këto ditë të nxehta po qëndron në Ulqin. Në një fotografi të siguruar nga Indeksonline shihet këngëtarja e veshur vetëm në bikini ashtu siç nuk e kemi parë kurrë më herët, pasi Edona njihet si një artiste që nuk e ekzagjeron me veshjen. Duke qenë nënë e dy fëmijëve, Edona dukej në formë të mirë dhe vazhdon të ruaj linjat e bukura të trupit./Indeksonline/

dardanianews

Leave a Comment