2.5 C
New York
March 5, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Nuk e keni ditur se vëllai ‘Rabijes‘ është ky, avokati njohur

Por përveç Gresës, edhe vëllai i saj është një figurë publike dhe shihet shpesh në ekranet televizive.

Nuk ju ka shkuar mendja, por analisti dhe juristi i njohur Dastid Pallaska, i cili këto ditë shihet shpesh duke analizuar ngjarjet politike në Kosovë, është vëllai i Gresës.

Ndryshe, Gresa dhe Dastidi nuk janë të vetmit të njohur nga familja Pallaska, pasi edhe motra e tyre Mjellma, është moderatore e njohur./ Magazina/

Related posts

Topaloviç: Nga fundi i zemrës sime serbe, BRAVO Ramë Lahaj!

dardanianews

(VIDEO) Angela Martini ia thotë troç vjehrrit: U martova me djalin tënd për…

dardanianews

Rikthehet Vali Corleone dhe flet për Hashim Thaçin e Albin Kurtin: Ja kush janë këta

dardanianews