22 C
New York
October 1, 2020
DardaniaNews
Showbiz

19 vite më parë, nuk do ta besoni si dukej atëherë gruaja e Sinan Vllasaliut

Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë në skenë, para shumë vitesh.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo.

Sinani është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktive është edhe gruaja e tij, e cila sot publikoi një foto nga viti 2001, ku edhe atëherë dukej një zonjë e vërtetë.

Related posts

Tayna fansja më e madhe e Mbretëreshës së muzikës Adelina Ismaili

dardanianews

Tayna i bashkohet fenomenit ‘TikTok’, me një vallëzim sensual paralajmëron këngën e re

dardanianews

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina shfaqet pa sytjena dhe ekspozon gjoksin

dardanianews

Leave a Comment