21.1 C
New York
September 30, 2020
DardaniaNews
Showbiz

E bukura e Tropojës provokon me dekoltenë e hapur

E bukura e Tropojës provokon me dekoltenë e hapur

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për një sërë rolesh kinematografike dhe teatrale.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Arjola publikoi për ndjekësit një fotografi mjaft atraktive në rrjetin social Instagram, ku shfaqej e grimuar dhe me stil.

Teksa provokon pak me dekoltenë e hapur dhe një zinxhir ari ndër dhëmb, aktorja dukej edhe më atraktive në këtë imazh.

“Ka një nesër të mrekullueshme të bukur, që shkëlqen në fund të çdo dite”, ka qenë mbishkrimi i aktores në Instagram.

Related posts

Leonora Jakupi ikë nga coronavirusi me veshje transparente

dardanianews

E “nxehtë” me bikini të vogla, vajza e ish-deputetes “tërbon” fansat (FOTO)

dardanianews

Shfaqet ‘hot’ nga plazhi ish e dashura e RobertitL

dardanianews

Leave a Comment