8.2 C
New York
December 4, 2020
DardaniaNews
Lajme

Kështu e komenton Korab Sejdiu, raportin që e nxjerr Vjosa Osmanin si politikanen më të pëlqyer në Kosovë!

Ish-deputeti i Kuvendit, të Kosovës, e ka quajtur raport domethënës, matjen e opinionit publik, mbi aktualitetin në Kosovë.

Në këtë raport të bërë nga UNDP, kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, radhiten në vendin e parë për nga besueshmëria që qytetarët e kanë ndaj politikanëve.

Pas Osmanit, në vendin e dytë ka dalur kryeministri në detyrë, Albin Kurti.

Në anën tjetër, ky raport nga UNDP, pasqyron edhe opnionin publik në Kosovë, mbi shumë çështje të tjera.

Related posts

Nga arkivi i Clintonit del deklarata e Rugovës në SHBA: Si e njoftoi botën në vitin 1993 me terrorin e Serbisë

dardanianews

Thyen bodrumin dhe vjedh një shishe uji në Zvicër, kosovari gjobitet me 500 franga

dardanianews

Osmani përkujton Fehmi Aganin: I shërbeu vendit me gjithë qenien e tij prej dietari e ideologu nacional

dardanianews