11.2 C
New York
November 27, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Vajza e Lutfi Hazirit me një foto të ‘nxehtë’, ekspozohet për ndjekësit në ditëlindjen e 21-të

Lotina Haziri vazhdon të shfaqet joshëse në imazhet që ajo publikon.

Në Instagram, ajo është aktive me fotografi të ndryshme ku shpesh shfaqet edhe provokative, shkruan portali GazetaBlic.

Së fundi, për 25 mijë ndjekësit e saj e ka publikuar një foto ku ka treguar se feston ditëlindjen e 21-të.

View this post on Instagram

21 today!🥳

A post shared by Lotina Haziri (@lotinahaziri) on

Ndryshe, vajza e Lutfi Hazirit mori urime të shumta nga ndjekësit.

Related posts

A mendon se dashuria zgjat përgjithmonë? Ja si përgjigjet ish bashkëshortja e Afrim Muqiqit

dardanianews

I kane burrat shume te pasur/ Keto jane 6 Vajzat VIP qe u dashuruan dhe martuan me biznesmen

dardanianews

Dafina Zeqiri ia plotësoi dëshirën për bashkëpunim, tani Tayna po mundohet ta thumbojë atë!

dardanianews