17.1 C
New York
October 20, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Kryeministri i ri, i ‘zhytur’ në borxhe

Avdullah Hoti, kandidati i mandatuar nga Presidenti i vendit, Hashim Thaҫi, është deklaruar kohë më parë në Agjencinë Kundër Korrupsionit, në kohën kur ishte deputet.

Nga deklarimi i tij, ai tregon se ka mbi 40 mijë euro borxhe, duke përfshirë kështu një kredi për blerjen e banesës, huazim për blerjen e truallit dhe pagesën për dy vite akademike.
Për pasurinë e Hotit, Bota sot ka raportuar edhe më parë, që mund ta lexoni në këtë link.

 

Related posts

Pejanët nuk i ndalon as koronavirusi për të marrë nuse

dardanianews

Apple Watch 3: Release Date, Price, Features & All The Latest News

adminkosova

Viktima 21-të nga koronavorusi është një 44-vjeçar nga Gjilani

dardanianews

Leave a Comment