7.6 C
New York
January 16, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Analisti politik bëhet drejtor i këtij mediumi kosovar!

Televizioni “Rrokum TV”, tashmë është bërë me pronar të ri.

 

Kështu ka njoftuar drejtori i këtij mediumi, Migjen Kelmendi, i cili thotë se pronësinë i’a ka kaluar Arben Ahmetit.

Shkrimi i plotë:

Me kete foto te çastit, e permbylla me studentin dhe mikun tem Arben Ahmeti, marreveshjen per kalimin e pronesise dhe pergjegjesise te Televizonit Rrokum dhe portalit Rrokum.TV te ai.
Arbeni sot ka arrite me ndertue nji profil publik dhe ka deshmue se ka potencial me i pri nji mediumi, ashtu si arriti bashke me koleget e tij me pasunue spektrin medial me TV Dukagjini.
Pokeshtu jam i bindun se me projektin e tij te ri, ka me qene nji nga mediumet qe ka me i dhane tempo e profesionalizem hapsines mediale ne Kosove! I uroj sukses!

 

 

Related posts

Mustafa flet për takimin e mbrëmshëm të LDK’së, ka një porosi për Vjosa Osmanin

dardanianews

Bajrush Morina: “Maca e zezë” e Thaçit dhe “ëndërra e prishur” e Hashimit dhe fati i mirë i Avdullah Hotit!

dardanianews

Kështu reagon Vjosa Osmani ndaj Qeverisë Hoti për heqjen e reciprocitetit

dardanianews