16.2 C
New York
October 21, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Befasi e madhe, Mësohet partia e Vjosa Osmanit, ajo prishet keq me Isa Mustafen

Ish kandidatja për kryeministër ne radhët e LDK-se Vjosa Osmani, është politikania me e përfolur ne këto momente pasi ajo doli kundër qëndrimeve te LDK-se për mocionin e mosbesimit ndaj LVV-se, dhe ajo është duke u kryqëzuar edhe nga aktivistet.
Aktivistet e LVV-se, shpesh janë shprehur pro se ajo duhet te kaloje ne partin e tyre, por ka edhe nga kryesia e LVV-se te cilët i kanë deshiruar mirseardhje.

Related posts

LAJMI I FUNDIT: 5 raste të reja me koronavirus në Kosovë!

dardanianews

122 raste të reja me COVID -19, shumica në Prishtinë, 81 të shëruar

dardanianews

AAK kushtëzon Qeverinë: Ua votojmë buxhetin nëse bëni këtë gjë

dardanianews

Leave a Comment